// Kąpiele Zimowe i nie tylko :-): 2011-01-04

wtorek, 4 stycznia 2011

Coś na złe samopoczucie :-)

Poprzednio zapomniałem napisać o jednej najważniejszej rzeczy. Mamy przecież okres zimowy bardzo sprzyjający depresjom, załamaniom psychicznym i innym tego typu podobnym zjawiskom.Niektórzy nazywają to chandrą zimową.Otóż moi liczni czytelnicy mówię wam, że miałem to samo dopóki nie zacząłem korzystać z dobrodziejstw naszego Bałtyku zimową porą.
Powyższe zdjęcie najlepiej odda zbawienne działanie morskich kąpieli.Nic lepiej nie pobudzi naszych receptorów uczuciowych jak "masujące"małe drobinki lodu, którym morskie fale nie pozwalają zamarznąć w większą bryłę. Jeśli chociaż jednej osobie pomogę, dzieląc się moimi rozważaniami, to już będzie sukces. Liczę na wasze jakże liczne i ważne dla mnie wsparcie :-)

Dla Niewiernej

Wspaniali moi, dziękuję za tak liczne komentarze :-) (Całe dwa) Wiedziałem, że na was można polegać :-) Żartuję sobie oczywiście bo nie sądziłem, że ktoś tutaj kiedyś zajrzy, a już na pewno nie sądziłem, że takie tłumy. To że otrzymałem dwa komentarze, świadczy tylko o tym, że są jeszcze na tym świecie ludzie tak zwariowani jak ja :-) Morsy nie kąpią się w kalesonach szanowna Pani DomisioCzarownico czego dowodem jest poniższe zdjęcie