// Kąpiele Zimowe i nie tylko :-): 2012-01-17

wtorek, 17 stycznia 2012

XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Witajcie moi drodzy czytelnicy:-) Ostatnio rzadko tutaj zaglądam bo i o czym mam pisać skoro zimy brak, a co za tym idzie i kąpieli brak:-) Bo kąpiel w temperaturze dodatniej nie liczy się przecie, a już nie wspomnę, że bez śniegu.

Jako Morsy w tym roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy puszkę dla WOŚP i przez zaledwie dwie godziny kwestowania zebraliśmy prawie 900 PLN, spotykaliśmy ludzi o wielkich sercach i za to należy im się naprawdę bardzo serdeczne "Dziękujemy". To jest przykre, ale muszę też napisać tutaj iż spotkaliśmy się również z niechęcią a nawet wręcz oburzeniem, że zbieramy pieniądze na taki szlachetny przecież cel. Niestety były to osoby starsze i nie wiem co nimi kierowało. Były to pojedyncze przypadki i moim zdaniem bardzo pokrzywdzeni przez los skoro są przekonani, że WOŚP zbiera na strzykawki, igły dla narkomanów oraz aby finansować orgie "Na Przystanku WOODSTOCK" w Kostrzynie. Piszę o tym, ponieważ żal mi takich ludzi o tak skrzywionych poglądach. Jak już pisałem były to na szczęście pojedyncze jednostki. Poniżej kilka zdjęć z kąpieli, którą dedykowaliśmy specjalnie dla WOŚP oraz Jurka Owsiaka i jego wspaniałej inicjatywy, która poruszyła prawie wszystkie serca.

  I na zakończenie jeszcze chciałem na potwierdzenie wstawić zdjęcie legitymacji naszej przedstawicielki z potwierdzeniem kwoty którą zebraliśmy, ale niestety mam je w innym formacie :-) Dołączę w najbliższym czasie. Życzę wszystkiego dobrego ludziom o wielkich sercach i tym miłym akcentem zakończyć ten krótki post :-)