// Kąpiele Zimowe i nie tylko :-): XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

wtorek, 17 stycznia 2012

XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Witajcie moi drodzy czytelnicy:-) Ostatnio rzadko tutaj zaglądam bo i o czym mam pisać skoro zimy brak, a co za tym idzie i kąpieli brak:-) Bo kąpiel w temperaturze dodatniej nie liczy się przecie, a już nie wspomnę, że bez śniegu.

Jako Morsy w tym roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy puszkę dla WOŚP i przez zaledwie dwie godziny kwestowania zebraliśmy prawie 900 PLN, spotykaliśmy ludzi o wielkich sercach i za to należy im się naprawdę bardzo serdeczne "Dziękujemy". To jest przykre, ale muszę też napisać tutaj iż spotkaliśmy się również z niechęcią a nawet wręcz oburzeniem, że zbieramy pieniądze na taki szlachetny przecież cel. Niestety były to osoby starsze i nie wiem co nimi kierowało. Były to pojedyncze przypadki i moim zdaniem bardzo pokrzywdzeni przez los skoro są przekonani, że WOŚP zbiera na strzykawki, igły dla narkomanów oraz aby finansować orgie "Na Przystanku WOODSTOCK" w Kostrzynie. Piszę o tym, ponieważ żal mi takich ludzi o tak skrzywionych poglądach. Jak już pisałem były to na szczęście pojedyncze jednostki. Poniżej kilka zdjęć z kąpieli, którą dedykowaliśmy specjalnie dla WOŚP oraz Jurka Owsiaka i jego wspaniałej inicjatywy, która poruszyła prawie wszystkie serca.

  I na zakończenie jeszcze chciałem na potwierdzenie wstawić zdjęcie legitymacji naszej przedstawicielki z potwierdzeniem kwoty którą zebraliśmy, ale niestety mam je w innym formacie :-) Dołączę w najbliższym czasie. Życzę wszystkiego dobrego ludziom o wielkich sercach i tym miłym akcentem zakończyć ten krótki post :-)

5 komentarzy:

 1. No łał , w dwie godziny taki wynik ? To na prawdę sporo ! Gratuluję i wierzę , że to z całą pewnością nie ostatni raz. Jeżeli chodzi o oburzenie i absolutny brak zrozumienia dla WOŚP ze strony osób starszych , przykro przyznac ale słowa "krytyki" jakie od czasu do czasu wpadają w ucho zwykle pochodzą ze strony osób starszych.Dlaczego w cudzysłów ubrałam słowo krytyka? A no tylko dlatego , ze to co owe osoby wygaduja , nijak sie ma do krytyki , to raczej złośliwość , brak zrozumienia i chore myślenie.Jeżeli młodzi ludzie coś robią , towarzyszy temu muzyka , śmieją się przy tym i dobrze bawią , to zdaniem (mam nadzieje niewielu) starszych osób z całą pewnością chodzi o pijaństwo , narkotyki ,złodziejstwo i orgie. Nie spotkałam sie z tego typu złośliwościami ze strony osób młodszych. I na nic tłumaczenia że ta muzyka , zabawa i uśmiech to na prawdę na szczytny cel!
  Pozostaje nam tylko mieć nadzieję , że osób z tak chorym myśleniem jest na prawdę niewiele:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Należą się WAM GRATULACJE co niniejszym z ochotą czynię:)))A tymi "jednostkami"nie należy się przejmować.Również mi szkoda tych ludzi dających sobie tak namieszać w głowie.A my róbmy swoje:)
  Pozdrowienia serdeczne i życzenia aby utrzymała się trochę zima.

  OdpowiedzUsuń
 3. aaaa mróz coraz większy a co za tym idzie będzie więcej kąpieli :D Czarownica :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z pasją się żyje, kocha,
  Są to chwile wspaniałe.
  Gorzej ,gdy pasja komuś
  Zatruje życie całe. ania

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wspaniałego "grania". Zapraszam do mnie,na mój drugi blog http://rekodzielonawitach.blogspot.com, czeka niespodzianka. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń