// Kąpiele Zimowe i nie tylko :-): 2011-03-10

czwartek, 10 marca 2011

Globalne Ocieplenie

Witam moje liczne grono wspaniałych czytelników :-)Niestety mam dla Was złe wieści, temperatura powietrza drastycznie idzie w górę, a co się z tym wiąże, lód topnieje na Zatoce już tylko pozostałości jakieś oraz strzępy kry :-( Bardzo ubolewam nad faktem ocieplenia, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, będę sobie biegał w miłym towarzystwie aby nie wyjść z wprawy:-)
Dzisiaj z zaświatów powrócił mój osobisty trener Piotrek, z którym pobiegliśmy sobie rekreacyjnie na dystansie pięciu kilometrów z małym ogonkiem, aby później wspólnie z grupą o 19-tej dokręcić kolejne pięć kilometrów:-) A na co to wszystko? Ano mówię Wam, że nie ma nic piękniejszego jak wejście do wody po takiej rozgrzewce w tak miłym i doborowym towarzystwie.
Tym razem zmienię strategię, czytających z Trójmiasta mojego bloga, zapraszam do wspólnego biegania na bulwarze we wtorki o 19:30, oraz w czwartki o 19:00 połączone z kąpielą morską. Nie muszę chyba przypominać, że w każdą sobotę i niedzielę spotykamy się na wspólnych kąpielach na Polance Redłowskiej od godz.12-tej
Nie wiem już jakich argumentów mam użyć, aby nakłonić Was drodzy czytelnicy do spróbowania kąpieli zimową porą w naturalnych zbiornikach wodnych. Gwarancja zadowolenia gwarantowana a satysfakcja z kąpieli bezcenna :-)