// Kąpiele Zimowe i nie tylko :-): 2011-01-11

wtorek, 11 stycznia 2011

WOŚP IX Finał

Jak zapewne wszyscy już wiedzą, Jurek Owsiak i tym razem stanął na wysokości zadania, ale nic by nie zdziałał bez nas, wszystkich ludzi dobrej woli. Dziękujmy Jurkowi za tak wielkie i bezinteresowne zaangażowanie. Tacy ludzie jak Jurek Owsiak są dzisiaj na wagę złota. Solidaryzując się z Jurkiem i Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, nie mogło zabraknąć i nas-Morsów z Gdyni. Kilkunastoosobową grupą zebraliśmy się na plaży miejskiej i naszą obecnością wyraziliśmy nasze poparcie dla słusznej sprawy.
 Swoją obecnością mogliśmy oddać hołd ludziom, którzy potrafią zrobić tak niewiele, a jednocześnie tak dużo dla innych ludzi. Jak zwykle trzymałem się z dala od tłumu:
Jak to mówi przysłowie: ostatni pierwszymi będą :-). Aura nam nie dopisała, ponieważ termometry w tym dniu wskazywały temperaturę dodatnią, ale jak zwykle przy kąpielach zimowych, tak i tym razem humory nam dopisywały
Powyższe zdjęcia najbardziej oddają atmosferę panującą tego dnia, ale i również potwierdzają fakt pozytywnego wpływu zimnych kąpieli na samopoczucie oraz ogólny stan zdrowia organizmu. Ale miało być o WOŚP, na plaży nie byliśmy oczywiście jedynymi osobami dobrej woli, którzy się solidaryzowali z Jurkiem Owsiakiem. Za symboliczny datek można było popływać amfibiami, a na lądzie również było nie mniej atrakcji niż na morzu.
Po zakończonej powodzeniem kąpieli, nic nam nie pozostało jak tylko zebrać swoje zabawki
i tradycyjnie z uśmiechem na twarzach rozejść się do domku