// Kąpiele Zimowe i nie tylko :-): Biegający Wielki Czwartek

czwartek, 21 kwietnia 2011

Biegający Wielki Czwartek

Witam Was Moi drodzy wierni czytelnicy, obserwatorzy i zwolennicy zimowych kąpieli:-)Dzisiaj frekwencja nie dopisała zbytnio na treningu ale przecież nie o to chodzi aby biegać tłumem ale o to aby biegać i robić coś dla siebie:-)Zebraliśmy się w stałym miejscu i o tradycyjnej porze aby ruszyć na lekki trening z rozciąganiem. Pobiegaliśmy sobie lekką 10 a po biegu razem z kolegą Piotrkiem ruszyliśmy na kąpiel aby zaoszczędzić wodę w domu:-)

Woda była dla nas zbyt Ciepła (ok 6 stopni, powietrza ok 10), więc zamoczyłem tylko nogi do kolan, bo to wstyd kąpać się w tak ciepłej wodzie i nazywać to mors owaniem:-)Ale muszę się wam do czegoś przyznać, otóż jak już zamoczyłem nogi do kolan, odezwał się agresor:-)Skoro byłem już po kolana w wodzie i nikt tego nie widział, to oczywiście wskoczyłem dalej do ciepłej wody aby sobie trochę popływać :-) Pragnę również poinformować, iż jest to mój ostatni post.

W związku z nadchodzącymi świętami niech króliczek przyniesie wam w prezencie to, czego najbardziej pragniecie. To "coś" nie musi być ani widoczne, ani dotykalne, może nawet nie pachnieć, ale niech będzie czymś bez czego nie można i nie warto żyć...
Tego życzy Wam wszystkim PsotnyMorsik

Te zajączki, kurczaczki, króliczki i inne wszelakie stworzonka są takie śliczne, że nie mogłem się zdecydować, którego wstawić:-) Postanowiłem wstawić wszystkie :-)
A gołąbek pokoju, rewelacja nie mogłem go nie pominąć i celowo został wyeksponowany na honorowym miejscu.
Pozdrawiam Was serdecznie :-)

5 komentarzy:

 1. Oszczędny:-)wysportowany:-)Ach Romulusku:)
  Ja Tobie i Twoim bliskim również życzę "wesołego jajeczka":-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale właśnie dobrze, że wszystkie wstawiłeś! Każda osoba wybierze sobie co jej będzie się podobało :)
  Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Twoich Bliskich, spokojnych, wesołych Świąt Wielkanocnych!!! No i oczywiście bardzo mokrego lanego poniedziałku :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie kartki są przepiękne. Mnie jednak jedna się podoba :-) Ta z "Zajeczycą" :-)). Dla wszystkich miłych, spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, a dla Ciebie sukcesów w pisaniu , bieganiu oraz kąpaniu w zimnej wodzie :-)) Wesołych rodzinnych Świąt życzę wszystkim tu zagladajacym. Czarna

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuje za sympatyczne życzenia.Nie dziwi mnie że nie Mogłeś się zdecydować na wybór kartki.Najbardziej spodobały mi się króliczki w żonkilach.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Napisałam , powiedziałabym nawet rozpisałam się kliknęłam w coś (diabli wiedzą w co) i całe moje pisanie .... Zacznę od początku ;)
  Z wszystkich tych kurczaków i zajęcy poproszę dwa jajka i majonez gratis ;)
  A tak poważnie , wesołego po świętach. A teraz do rzeczy , rozumiem ze woda za ciepła , ze bieganie , nowe adidasy itp. itd. Jednego nie rozumiem , a mianowicie (cytuję) "...Pragnę również poinformować, iż jest to mój ostatni post." <--- I już ? To co ja będę czytała ? ;)

  OdpowiedzUsuń