// Kąpiele Zimowe i nie tylko :-): Czwartkowe bieganko :-)

piątek, 15 kwietnia 2011

Czwartkowe bieganko :-)

Witajcie moi wierni i wspaniali czytelnicy. Jakże mi miło kiedy widzę jak lista na liczniku Szanownych gości wzrasta z każdym dniem:-)Co bardziej odważniejsi nawet zostawiają ślady po swoich odwiedzinach w formie komentarza. Dziękuję Wam Moi Drodzy czytelnicy za zrozumienie i determinację, dzięki której jeszcze nie znudził Was mój blog "Morsowy". Teraz to już teoretycznie zostało wspomnienie po kąpielach, a praktycznie zostały tylko biegi:-)Dzisiaj był pierwszy czwartek, w którym zdradziłem moich kolegów Morsowych i się z nimi nie kąpałem z przyczyn czasowo-rodzinnych. A na Polski tłumacząc to musiałem być jak najszybciej z powrotem w domu.
Dzisiaj już tradycyjnie jak to w czwartek, wybiegliśmy kilka minut po 19 - tej na wspólne bieganie łącznie z grupą biegamyrazem :-)W połowie pierwszej pętelki tradycyjne ćwiczenia rozciągające zastygniętych mięśni i ponowny bieg :-) Po wspólnym wykręceniu ok 5 kilometrów z grupą biegamyrazem kontynuowaliśmy bieg po już znanej trasie leśnej i dokręciliśmy kolejną piąteczkę. Muszę się przyznać, że za namową kolegi klubowego Morsów zapisałem się na bieg w IX Półmaratonie Chełmżyńskim (21,907 Km), który odbędzie się już niedługo, bo 30 kwietnia i dlatego też muszę trochę teraz potrenować intensywniej niż zwykle. To jest takie sprawdzenie przed prawdziwym maratonem, ale o tym już napiszę jeśli uda mi się go ukończyć:-) Pozdrawiam Was wszystkich i zapraszam na kolejną lekturę :-)

2 komentarze:

  1. Ponieważ należę do tych odważnych to zostawiam komentarz zagrzewający do biegania.Zwłaszcza w perspektywie tych Zawodów.Pozdrawiam i zapewniam Cię że ukończysz maraton i to nie ten jedyny.

    OdpowiedzUsuń
  2. Proszę, proszę co to za zmiany i przemiany :-)Z Morsa w Strusia Pędziwiatra :-)) to chyba już lato idzie wielkimi krokami, ale dosyć żartów. Moje gratulację za podjęcie decyzji.Jako Twój wierny kibic będę trzymać kciuki 30 kwietnia.A do tego czasu życzę owocnych treningów ,wiary w Siebie i żelaznych mięśni :-) Pozdrawiam. Czarna

    OdpowiedzUsuń