// Kąpiele Zimowe i nie tylko :-): Poświąteczny Czwartek :-)

piątek, 29 kwietnia 2011

Poświąteczny Czwartek :-)

Witam wszystkich serdecznie:-)Dzisiaj będzie krótko, zwięźle i na temat:-)
Jak zwykle spotkaliśmy się w naszym morsowo-biegowym groni, aby tradycyjnie poćwiczyć przed kąpielą:-)Towarzystwo jak zwykle dopisało, humory również i nawet z frekwencją nie było źle. Małe rozbieganie nastąpiło po bulwarze z krótką gimnastyką i następnie ruszyliśmy z bulwaru w tereny leśne i "lekko" pagórkowate. Laskiem dokręciliśmy pozostałe kilometry aby trening zamknąć na 10 kilometrach. Po biegu czwartkowym nie mogło zabraknąć oczywiście kąpieli w rozgrzanym pierwszymi promykami słońca i wzburzonym Bałtyku:-)Na tym zakończę dzisiejszego posta i idę grzecznie do łóżeczka wypoczywać przed moim pierwszym Półmaratonem ,21 kilometrów 97 metrów i do tego jeszcze równe pięćdziesiąt centymetrów - tyle dokładnie wynosi dystans klasycznego półmaratonu, w którym planuję wziąć udział jutro w Chełmży. Kolejna relacja nastąpi po powrocie, jeśli będę jeszcze w stanie pisać:-)Jutro tak na prawdę okaże się jaki ze mnie sportowiec zakładając oczywiście,że ukończę cało i szczęśliwie jutrzejsze zawody:-) Trzymajcie za mnie kciuki i życzcie mi połamania nóg :-)

2 komentarze:

  1. Witam. Dzisiaj bez komentarza.Życzę żelaznych mięśni ,ducha walki a przede wszystkim długich kroków i szybkich adidasów :-)) Pozdrawiam. Czarna

    Ps.Czarny Koń :-))

    OdpowiedzUsuń
  2. No to już niczego nie zapeszę.Kciuki trochę trzymałam ale połamania nóg jakoś nie mogłam życzyć.Jestem pewna że zawody ukończyłeś i teraz jest zasłużony odpoczynek.Pozdrawiam bardzo serdecznie.

    OdpowiedzUsuń