// Kąpiele Zimowe i nie tylko :-): Pożegnanie Zimy:-)

niedziela, 20 marca 2011

Pożegnanie Zimy:-)

Witam po raz kolejny, a szczególnie witam nowych gości, którzy zostawili bardzo miłe dla mnie ślady swojej obecności w formie komentarza. Cieszę się z każdego miłego wsparcia mojego hobby :-)
Jak wszyscy wiemy, kończy się zima niestety, a nadchodzi wiosna. Obyczaj nakazuje aby pożegnać zimę w formie marzanny, co uczyniliśmy dzisiaj. Ze względu że Kalendarzowa wiosna rozpoczyna się jutro w dniu powszednim, obrzęd ten decyzją zarządu został dokonany dzisiaj. Dzisiaj przebiegłem sobie dla rozgrzewki 21 kilometrów, aby o 12:30 przystąpić do ceremoniału topienia marzanny. Zanim to jednak nastąpiło wykonaliśmy kilka zdjęć, które przedstawiam.
Po dodatkowej, krótkiej, wspólnej rozgrzewce z Szampańskim nastrojem oraz wiosennej pogodzie dokonaliśmy uroczystego pożegnania zimy ale nie sezonu morsowego, który trwa do końca maja :-)Pamiątkowe zdjęcie z Marzanną
Mieliśmy też niezwykłego gościa, którego wszyscy szukają
Niestety jak co roku tak i teraz musieliśmy pożegnać zimę. Piszę niestety ponieważ tego roku dopisała nam wyjątkowa aura i miejmy nadzieję, że już zawsze będzie taka nasza Kochana Zima, czyli mroźna i długa :-)Tym razem dodatkową atrakcją było jeszcze ognisko oraz pieczone kiełbaski.Tak mi się zawieruszyło jeszcze jedno zdjęcie, więc publikuję


Takim oto miłym akcentem zakończę pisanie i serdecznie zachęcam do zaglądania na mój blog morsowy :-)

3 komentarze:

  1. a kysz Zimo okropna:)Dlaczego zdjęć żadnych nie zamieszczasz?Bracie Romanie?

    OdpowiedzUsuń
  2. No tak niektórzy witają wiosnę, inni żegnają zimę.Pomimo sympatii dla Twojego hobby zostaje w gronie tych pierwszych.Powiedzeniem tych pierwszych jest ''aby do wiosny '', tych drugich zapewne ''aby do zimy''.Ale przecież zostaje bieganie.Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  3. Siostrzyczko Moja Droga:-)Nie zamieszczam zdjęć aby nie wystraszyć nowych gości, którzy komentują moje posty. Masz rację juta, pozostanie mi tylko bieganie oraz kąpiele w rozgrzanych falach Bałtyku:-)Dziękuję Wam za komcie :-):-)

    OdpowiedzUsuń