// Kąpiele Zimowe i nie tylko :-): Wtorkowobiegowo

środa, 23 marca 2011

Wtorkowobiegowo

Witam Moich Drogich czytelników oraz Szanownych gości, którzy odważnie zostawiają ślady swojego pobytu w postaci komentarzy. Dziękuję Wam Moi Drodzy za to, że czasem tutaj zaglądacie i nie krytykujecie mojego zwariowanego hobby:-)Niestety od pewnego już czasu nie zamieszczam zdjęć a to z bardzo prostej przyczyny nie mogę znaleźć odważnego, który sprosta warunkom pogodowym związanych z Kąpielami Zimowymi:-) Wiecie też, że z moim zwariowanym hobby powiązane jest drugie wariactwo, które pochłania coraz więcej mojego czasu, a mowa oczywiście o bieganiu. Jak wspominałem nikt ze mnie nie zrobi maratończyka, a tym bardziej zawodnika. Biegam sam dla siebie i dla własnej satysfakcji. Biegam amatorsko razem ze wspaniałym towarzystwem, które bardzo motywuje mnie do biegania. Jestem amatorem w pełni tego słowa znaczeniu, biegam tak jak mam siłę a nie jak mówi mi maszyna:-)
Oczywiście w miniony wtorek również biegałem i kolejne, nowe doświadczenia wyniosłem. Biegaliśmy trochę nietypowym szlakiem, który miał wkomponowane schody na swej trasie. Na pewno zastanawiacie się, dlaczego wspominam o schodach. Proponuję spróbować, a wtedy mnie zrozumiecie:-)Przeżyłem jednak i ten trening, który jak każdy poprzedni bardzo miło będę wspominał. Jutro kolejne bieganko, ale tym razem połączone z kąpielą, która mimo wszystko sprawia mi większą frajdę:-)
Pozdrawiam Was serdecznie Moi Drodzy czytelnicy oraz wspaniali goście i zachęcam do kąpieli :-)

2 komentarze:

  1. Zazdroszczę kondycji i samozaparcia;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. No niestety to już druga propozycja z której nie mogę skorzystać.Pierwsza to kąpiele zimowe a teraz biegi po schodach.Ale dopingować mogę co czynię.Mnie zostaje rower i kijki.Życzę wytrwałości w bieganiu i przyjemności z kąpieli.

    OdpowiedzUsuń