// Kąpiele Zimowe i nie tylko :-): Morsowanie i nie tylko w Lutym 2012 :-)

wtorek, 20 listopada 2012

Morsowanie i nie tylko w Lutym 2012 :-)

Kolejny piękny, udany miesiąc, którym był luty. Pogoda wspaniała i to wspaniałe nasze morze :-) Czyż dla takich chwil nie warto żyć ?:-) Wzburzone morze, które walczy przed całkowitym zamarznięciem. Co Wam przychodzi na myśl widząc takie zdjęcie?:-) Oczywiście, że nachodzi Was nieodparta chęć wejścia do wody:-):-):-)
Tak też i my uczyniliśmy, długo się nie zastanawiając wskoczyliśmy do zamarzającej zatoki:-) Kolejny dylemat to oczywiście wybór właściwego miejsca aby skorzystać z dobrodziejstw naszego Neptuna:-) Wybór naprawdę trudny, bo zatoka wspaniała :-)

I wybór został dokonany:-)
Żal wychodzić z tak wspaniałej wody :-)
I jeszcze ostatnie zdjęcie bo już czas wychodzić :-)
 Niestety po tygodniu zatoka przegrała walkę z Dziadkiem Mrozem i wyglądała już tak jak na poniższym zdjęciu. Musieliśmy pomóc trochę w nierównej walce Neptuna z Dziadkiem Mrozem:-) Przy dobrych układach może i w tym sezonie  się nam poszczęści i będzie równie pięknie :-)
Ale nie wszystkim było tak ciepło jak osobnikowi powyżej i dla kontrastu zamieszczam zdjęcie poniżej. Sami powiedzcie, jak patrząc na takie roześmiane osóbki nie wejść do wody :-)
Oczywiście aby wejść należy odpowiednio przygotować zbiornik wodny ze zbędnych drobin lodu aby nie zaciąć skóry, a lód jest jak brzytwa, zdaje się że już pisałem o tym zjawisku wcześniej:-)

Po takich przygotowaniach można zażyć spokojnie kąpieli :-)


A na zakończenie tego postu i podsumowanie lutego temat nie związany z morsowaniem czyli bieganie, które już na stałe wpisało się w mój repertuar mojego skromnego żywota :-) Po prawej  zamieszczam zdjęcie z numerem startowym na tle koszulki, której kolor można już niemal spotkać na wszystkich większych imprezach biegowych :-)


To pierwszy z czterech, bieg z cyklu Grand Prix Gdyni i organizator tradycyjnie przygotował niespodziankę a jednocześnie zachętę do wzięcia udziału w pozostałych biegach ulicznych.
Poniżej zamieszczam już sam medal, który jak już wspomniałem jest pierwszym elementem układanki :-)

 Tak oto doszliśmy do końca postu, życzę miłej lektury oraz zachęcam do pozostawiania swoich opinii w formie komentarzy :-)

1 komentarz:

  1. Piękne uśmiechy na prawdę rozgrzewają serducho.
    Gratuluję medalu , całkiem sympatycznie się prezentuje i jak rozumiem jest go więcej ...
    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń